شرکای تجاری

تامین دارو همواره یک سنت
را حفظ کرده است

سنت توسعه مشارکت های موفق با شرکت ها و برندهای معتبر در سراسر جهان، در کنار پروژه های توسعه ای خود.

تامین دارو از همکاری با شرکت‌های آمریکایی، ژاپنی و اروپایی برای مشارکت و سرمایه‌گذاری در فرصت‌های تجاری سودمند و ثمربخش استقبال می‌کند و شراکت‌های گسترده ای را در راستای توسعه، ثبت و تجاری‌سازی محصولاتشان در وزارت بهداشت ایران (Out- Lenience) ایجاد می نماید

توسعه مدیریت مالی و منابع سرمایه ای، ما را تشویق می کند تا در مسیری پیش رویم که در نهایت به افزایش بازدهی در تجارت متقابل کمک نماید.

سرمایه گذاران ما دیگر نیازی ندارند که ریسک زیادی را برای ایجاد بازده کافی در بودجه مالی خود بپذیرند.

سرمایه گذاران ما برای جستجوی بازدهی بالاتر و سود سهام قابل توجه خود، ایمن ترین تجارت و سرمایه گذاری را در سازمان ما دارند.

ما فعالانه در حال ارزیابی فرصت‌های بالقوه (Out-License) برای محصولات ژنریک و نوآورانه هستیم، دقیقا در جایی که نیازهای برآورده نشده قابل توجهی وجود دارد. این امر نوید بازدهی قابل توجهی دارد.

circle.png
partnership

Sunstar

                           

Sunstar Americas, Inc. (که پیشتر John O. Butler Company نامیده می شد) یکی از اعضای گروه شرکت های Sunstar است، یک سازمان جهانی که مقر آن در سوئیس بوده و به متخصصان مراقبت های بهداشتی دهان و دندان و مصرف کنندگان در 90 کشور در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. ماموریت Sunstar ارتقای سلامت و رفاه مردم در همه جا است. آنها همیشه به دندانپزشکی و مراقبت از سلامت دهان و دندان هم برای متخصصین دندانپزشکی و هم برای مصرف کنندگان متعهد هستند. این مجموعه سابقه دارا بودن برندها و محصولات عالی مراقبت از دهان و دندان در سراسر جهان را دارد.

Pelz Group

گروه Pelz یک شرکت خانوادگی  در اندازه بزرگ است که در Wahlstedt، Schleswig-Holstein واقع شده و یکی از شرکت های پیشرو اروپایی در زمینه طراحی و تولید محصولات سلولزی، محصولات بهداشتی بانوان، مراقبت از نوزاد، فویل ها و فیلم های خانگی و صنعتی است.

محصولات بهداشتی بانوان

نام تجاری Caroli مترادف با استانداردهای تولید سنتی آلمان، با طراحی عالی محصول است که با قیمتی مقرون به صرفه تولید می گردد.

مهم این است که هر روز و هر لحظه نسبت به خود احساس خوبی داشته باشید.

به همین دلیل است که محصولات  Cosmea  با فرمول منحصر به فرد COMFORT PLUS+ FORMULA برای مشتریان طراحی و تولید می شود تا حداکثر راحتی استفاده را در هر شرایطی تضمین نماید.

زیرا آستر نوارهای بهداشتی  Cosmea  100% قابلیت تنفس داشته و عاری از مواد پلاستیکی هستند. دقیقا به همین دلیل است که مانند ابریشم نرم هستند، درحدی که شما اصلا آنها را احساس نخواهید کرد.

Jean Carol

طیف گسترده الیاف  Jean Carol Premium برای مراقبت‌های بهداشتی و زیبایی از پدهای پنبه ای و پدهای آرایش پاک کن گرفته تا پنبه های آرایشی و سایر محصولات آن همگی از مواد طبیعی و ارزشمند تولید شده اند.

. Jean Carol Bio به طور انحصاری از پنبه ارگانیک حاصل از کشت ارگانیک که طبق مقررات شورای اتحادیه اروپا شماره 2091/92 گواهی شده است استفاده می کند.

بسته بندی و شفت سواب، از مواد خام تهیه شده از گیاهان تولید شده و 100% قابل بازیافت می باشد.

ORANGE DAILY

شرکت تولید کننده مراقبت از پوست AMPAC USA, INC ساخت ایالات متحده آمریکا، مستقر در کالیفرنیا، در حال حاضر در 26 کشور محصولات خود را تحت عنوان برند ORANGE DAILY توزیع کرده است. محصولات موضعی ویتامین  C با نام برند ORANGEDAILY  توسط فرمولاتور معروف دکتر رون دی سالوو  تحت نظارت شرکت AMPAC USA, INC. طراحی ، تولید و بسته‌بندی می‌شوند.

ORANGEDAILY® متعهد است با استفاده از پتانسیل کامل ویتامین C غنی شده با ارائه یک سیستم جامع از "نیازهای" مورد استفاده روزانه،  برای ارتقاء سلامت کلی پوست و ارائه ترمیم، محافظت و زیبایی انواع پوست طراحی شده است.

Akses Swiss GMBH

Akses Swiss

premium quality food supplements, perfectly formulated for everyone’s healthy lifestyle.

They integrate innovations in product development processes to supply scientifically proven health and wellness products for people globally.

 

Theralogix Nutritional science

Theralogix

Theralogix shares a common value with you. In a world of endless choices, our goal is to provide you high-quality, independently tested and research-based nutritional supplements that you and your healthcare provider can trust.

Since Theralogix was established in 2002, there has been a growing awareness that nutritional supplements taken along with a healthful diet and lifestyle, can play an important role in achieving optimal health.

Theralogix guiding principle is to produce nutritional supplements that are based on current scientific research, using only the highest quality ingredients to meet your individual needs.

Close to 20 years and over 30 products later, thousands of customers and their healthcare providers have come to trust Theralogix supplements.

 

Lander

Lander

کیفیت و ارزش چیزی است که برند LANDER در طول سالیان متمادی برای میلیون ها مصرف کننده خود معنا کرده است. برند LANDER در بیش از 40 کشور در دسترس است و سبد محصولات گسترده ای را به مشتریان ارائه می دهد.

امروزه LANDER متعلق به Surefil است که در Grand Rapids، میشیگان واقع شده است. تاریخچه غنی LANDER و تعهد به کیفیت و ارزش همچنان مورد توجه صنعت و عموم مردم قرار می گیرد. مصرف کننده هنگام خرید یک محصول LANDER می داند که یک محصول لوکس روزمره را با ارزش زیادی نسبت به پول خود دریافت می کند.