بررسی اجمالی

تامین دارو نقشی وسیع و متنوع در زمینه تامین محصولات سلامتی، بهداشتی و آرایشی دارد

محصولات آرایشی و بهداشتی تامین شده توسط شرکت تامین دارو تهران، با تمرکز بر محصولات و برندهایی با ارزش افزوده در تمامی مناطق ایران موجود و قابل سفارش هستند. ما مسیرهای توزیع منحصر به ‌فردی را به تمامی پایگاه های فروش اصلی طراحی کرده ایم. این مسیرها تحت نظارت متخصصان ما در بخش فروش و بازاریابی، و با نرخ رشد ماهانه قابل توجهی، برنامه ریزی شده اند. ما شبکه ای از شرکای تجاری استراتژیک را با تولیدکنندگان معتبر داخلی و بین المللی ایجاد کرده ایم که قابلیت گسترش از مقیاس آزمایشگاهی به تجاری را مطابق با استانداردهای کیفی بالا و تحت نظارت سخت ترین قوانین و مقررات وزارت بهداشت و تجارت ایران، دارند.

محصولات آرایشی و بهداشتی تامین شده توسط شرکت تامین دارو تهران با تمرکز بر محصولات با ارزش افزوده در تمامی مناطق ایران موجود و قابل سفارش هستند. ما مسیرهای توزیع منحصر به ‌فردی را به تمامی پایگاه های فروش اصلی طراحی کرده ایم. این مسیرها تحت نظارت متخصصان ما در بخش فروش و بازاریابی، و با نرخ رشد ماهانه قابل توجه، برنامه ریزی شده اند.

ما شبکه ای از شرکای تجاری استراتژیک را با تولیدکنندگان معتبر داخلی و بین المللی ایجاد کرده ایم که قابلیت گسترش از مقیاس آزمایشگاهی به تجاری را مطابق با استانداردهای کیفی بالا و تحت نظارت سخت ترین قوانین و مقررات وزارت بهداشت و تجارت ایران، دارند.

تامین دارو از نفوذ و توانمندی توزیع فوق‌العاده‌ای در بازار ایران برخوردار است و به لطف این امکان، توسعه محصولات اختصاصی را برای مشتریان کلاس تخصصی و فروشگاه‌های بزرگ خود بر عهده گرفته است. این مسیر با برنامه‌های منحصر به فرد و خلاقانه تیم متخصص تامین دارو هموار شده است.

علاوه بر این، تامین دارو به نمایندگی از شرکت های معتبر بین المللی، محصولات خود را به صورت قراردادی تامین می نماید. سازمان ما پیشرو در ارائه محصولات سلامت و مراقبت شخصی است. این محصولات همچنین انتخابی منطقی برای تمامی افرادی است که مایل به تهیه محصولات با کیفیت بالا و بسته بندی منحصر به فرد و اختصاصی، در عین دارا بودن ارزش رقابتی هستند.

هدف اصلی شرکت تامین دارو متمایز بودن از سایرین، از طریق نوآوری برای محصولات با کیفیت بوده است. اولویت ما، ارائه محصولات مراقبت های بهداشتی پیشرفته، بازاریابی نوآورانه، خدمات بی عیب و نقص به مشتریان و ارائه محصولات مبتنی بر مواد با کیفیت بالا به همه مشتریان است.

موفقیت تامین دارو با تعهد به مشتریان و حفظ روابط بلندمدت با آنها سنجیده می شود.

circle.png
Mask-Group-2